O firmie

Firma MEGADEKO została założona w 2003 roku. Oferujemy wysokiej jakości torby ekologiczne i torby reklamowe o różnorodnym wzornictwie i wymiarach. Dodatkowo specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży niepowtarzalnych artykułów dekoracyjnych i opakowania reklamowe. wykonanych z różnego rodzaju materiałów typu juta, filc, bawełna, włóknina polipropylenowa, drewno oraz wiklina.

Oferowane przez nas wyroby znalazły szerokie zastosowanie w branży opakowań, jako torebki ozdobne do wina, woreczki jutowe do kawy, herbaty, kosmetyków oraz innych upominków. Oferujemy również wykonanie na opakowaniach wysokiej jakości nadruków co stanowi dla firm bardzo skuteczną reklamę.

Nasza firma dysponuje własnym działem krawieckim, drukarnią, stolarnią oraz biurem projektów, co umożliwia dostosowanie naszej oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Znaczna część oferowanych przez nas wyrobów jest wytwarzana ręcznie, co nadaje im oryginalność, wyjątkowość oraz własny charakter.

Aktualnie współpracujemy z wieloma firmami z krajów Unii Europejskiej, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem wyrobów z naszego standardowego asortymentu, zleceniem wykonania nowych produktów, próbkami aktualnych wzorów, prosimy o kontakt chętnie nawiążemy współpracę.